ГАРАЖ
Розмови про візуальне. Подкасти для дизайнерів інтерфейсів
Послухали трохи про візуальне. А ще про управління, креативність, тексти та покращення бізнес-результатів. Послухали й ділимося з вами підбіркою подкастів для дизайнерів інтерфейсів.
Design Better Podcast
Подкаст від InVision, де ведучі діляться порадами від найвідоміших світових лідерів в сфері дизайну та розповідають про сучасні методи, дослідження та ресурси.
UI Breakfast
Щоепізоду ведуча бере інтерв'ю у експертів з дизайну, маркетингу та багатьох інших сфер, що так чи інакше пов'язані з UI та UX.
Liftoff
Розмови про трансформацію бізнесу, зростання продукту, лідерство, а також практичні поради для покращення бізнес-результатів.
This is HCD
Подкаст об'єднує лідерів думок з різних дисциплін для обговорення професії та кращого розуміння, що значить працювати в рамках Human Centered Design.
The Crazy One
Подкаст дизайнера Стівена Гейтса, де він ділиться практичними ідеями зі свого досвіду управління дизайн-командами. Серед тем обговорюються не тільки поради щодо UX, а й щодо кар'єри, керівництва та креативності.
UX Podcast
Live-трансляція, що проходить раз на два місяці. У ній розважальні й інформаційні дискусії між ведучими поєднуються з інтерв'ю з гостями.
Writers in Tech
Подкаст для тих, хто хоче заглибитися у написання текстів для інтерфейсів. Серед гостей подкасту UX-райтери з Kickstarter, Waze, Google, Intuit тощо.
99% Invisible
Щотижневий подкаст, де досліджують процес та силу дизайну та архітектури. Про дизайн, який часто проходить повз нашу увагу.
High Resolution
Серія відеоподкастів, в яких 25 дизайнерів з Google, Spotify, Facebook, Airbnb, Behance, Ebay та інших компаній розповідають, що для них є дизайн, як вони підходять до роботи і чому дизайн важливий для будь-якого бізнесу.
Presentable
Подкаст присвячений різним інструментам, тенденціям і методам, які дизайнери можуть використовувати для створення більш ефективних продуктів. Про ці й інші теми ведучий спілкується з гостями з різноманітних галузей та компаній.
Якщо ж ви тільки плануєте почати свій розвиток у сфері дизайну інтерфейсів, тоді зверніть увагу на курси Web Design Beginning та UX Design Beginning.

Текст: Денис Пристай
Головне фото: Наталія Азаркіна
Гараж
Сподобалась підбірка?