ГАРАЖ

Розмови про візуальне. Подкасти для дизайнерів інтерфейсів

Послухали трохи про візуальне. А ще про управління, креативність, тексти та покращення бізнес-результатів. Послухали й ділимося з вами підбіркою подкастів для дизайнерів інтерфейсів.
UX UI дизайн. Навушник в руках у дівчини
Подкасти для UX UI Web дизайнерів. Обкладинка подкасту Design Better Podcast
Design Better Podcast
Подкаст від InVision, де ведучі діляться порадами від найвідоміших світових лідерів в сфері дизайну та розповідають про сучасні методи, дослідження та ресурси.
Подкасти для UX UI Web дизайнерів. Обкладинка подкасту UI Breakfest
UI Breakfast
Щоепізоду ведуча бере інтерв'ю у експертів з дизайну, маркетингу та багатьох інших сфер, що так чи інакше пов'язані з UI та UX.
Подкасти для UX UI Web дизайнерів. Обкладинка подкасту Liftoff
Liftoff
Розмови про трансформацію бізнесу, зростання продукту, лідерство, а також практичні поради для покращення бізнес-результатів.
Також можете проглянути список твіттер-акаунтів дизайнерів, на яких варто підписатися. На їх сторінках можна знайти цікаві кейси, інсайти, тренди, посилання на статті та матеріали за темою.
Подкасти для UX UI Web дизайнерів. Обкладинка подкасту This Is HCD
This is HCD
Подкаст об'єднує лідерів думок з різних дисциплін для обговорення професії та кращого розуміння, що значить працювати в рамках Human Centered Design.
Подкасти для UX UI Web дизайнерів. Обкладинка подкаста The Crazy One
The Crazy One
Подкаст дизайнера Стівена Гейтса, де він ділиться практичними ідеями зі свого досвіду управління дизайн командами. Серед тем обговорюються не тільки поради щодо UX, а й щодо кар'єри, керівництва та креативності.
Подкасти для UX UI Web дизайнерів. Обкладинка подкаста Writers In Tech
Writers in Tech
Подкаст для тих, хто хоче заглибитися у написання текстів для інтерфейсів. Серед гостей подкасту UX-райтери з Kickstarter, Waze, Google, Intuit тощо.
Якщо цікавить робота з текстами для інтерфейсів, то радимо ще прочитати уривок з книжки про UX Writing «Письмо — це дизайн» Майкла Меттса і Енді Велфла.
Подкасти для UX UI Web дизайнерів. Обкладинка подкаста UX Podcast
UX Podcast
Live-трансляція, що проходить раз на два місяці. У ній розважальні й інформаційні дискусії між ведучими поєднуються з інтерв'ю з гостями.
Подкасти для UX UI Web дизайнерів. Обкладинка подкаста 99% Invisible
99% Invisible
Щотижневий подкаст, де досліджують процес та силу дизайну та архітектури. Про дизайн, який часто проходить повз нашу увагу.
Подкасти для UX UI Web дизайнерів. Обкладинка подкаста High Resolution
High Resolution
Серія відеоподкастів, в яких 25 дизайнерів з Google, Spotify, Facebook, Airbnb, Behance, Ebay та інших компаній розповідають, що для них є дизайн, як вони підходять до роботи і чому дизайн важливий для будь-якого бізнесу.
Якщо вам більше до вподоби читати, а не слухати, то книжки для UI/UX дизайнерів ми також зібрали в одну підбірку.
Подкасти для UX UI Web дизайнерів. Обкладинка подкаста Presentable
Presentable
Подкаст присвячений різним інструментам, тенденціям і методам, які дизайнери можуть використовувати для створення більш ефективних продуктів. Про ці й інші теми ведучий спілкується з гостями з різноманітних галузей та компаній.
А для практичного прокачування скілів, ви завжди можете обрати один з курсів чи професіумів на факультеті Interface Design.

Текст: Денис Пристай
Головне фото: Наталія Азаркіна
Гараж
Сподобалась підбірка?