ГАРАЖ
Книжки від спікерів
UXcited Online Conference
UXcited Online Conference вже на підході, тому ми попросили наших спікерів порекомендувати кілька книг для ваших книжкових полиць. Не обов'язково про дизайн, радше про те, як розуміти людей, себе та наш світ краще.
Юрій Опаренко

Продуктовий дизайнер у лондонському офісі Facebook.

Допомагає команді генерувати
і втілювати нестандартні ідеї. Відповідає за всі аспекти продуктового дизайну — продуктове мислення, дослідження користувачів, прототипування, тестування, дизайн взаємодії та візуальну частину. Раніше працював у лондонському відділі Intercom, до цього в Qubit і Sennep, де займався дизайном цифрових продуктів для McKinsey & Company, Emirates, Topshop і Barclays.

The Social Photo: On Photography and Social Media
Соціальний теоретик Натан Юргенсон розробляє нові способи розуміння фотографії в епоху соціальних медіа та показує, як смартфони та соціальні платформи змінили світ і наше розуміння себе в ньому.
The Shape of Design
Коротка та зрозуміла книга про творчий процес та перетині сторітелінгу, ремесла та імпровізації.
Uncanny Valley: A Memoir
Захоплива біографічна історія про життя у Кремнієвій долині: визначальні мемуари нашої цифрової епохи.
Альбіна Чолак

Lead Product Designer у лондонській компанії фінансового сектору Octopus Investments.

Альбіна відповідає за усі стадії дизайн-процесу — від етапу дослідження і безпосереднього вивчення досвіду користувача до втілення продуктових рішень, включно з елементами UI.

Do design. Why beauty is key to everything
Легке читання, щоб надихнутися та захопитися дизайном. Знову.
Не оцінюйте цю книжку за її обсягом, концентрація інсайтів тут вища, ніж ви можете собі уявити.
Inner Engineering: A Yogi's Guide to Joy
Активізація внутрішнього щастя та енергії — це те, чого ми справді потребуємо. І книга пояснює, як цього досягнути.

Складно бути міленіалом на карантині, коли ти не можеш одразу отримати все, що хочеш. У цій книзі ви знайдете способи знайти всередині себе безмежні ресурси та задуматися над тим, що насправді важливе.
User story mapping
Мій основний фреймворк для навігації, структуризації та організації складного цифрового продукту. З чого почати та де завершити роботу над продуктом? Навігація в хаосі дизайнерських проєктів може бути непосильною. Джефф у своїй книзі проливає світло на те, як організувати ефективний процес розробки продукту, при цьому не забувати про користувача і орієнтуватися на його досвід.
Tim Dekker

Відповідає за стратегію і UX напрямку Self Service у Kiwi.com.

Тім виступає за колаборативний підхід у дизайні. Проводить воркшопи для стейкхолдерів і задіює їх на всіх стадіях дизайн-процесу. До Kiwi працював UX дизайнером та Scrum-майстром у Амстердамі, де запускав діджитал трансформації у глобальних організаціях та розробляв MVP для невеликих стартапів.

Sprint: How to Solve Big Problems and Test New Ideas in Just Five Days
Навіть якщо ви не проводите дизайнерські спринти - дуже рекомендую. Від трьох партнерів Google Ventures про унікальний п'ятиденний процес вирішення важких проблем, перевірений більш ніж у сотні компаній.
The Culture Map: Breaking Through the Invisible Boundaries of Global Business
Міжнародна бізнес-експертка допомагає зрозуміти та зорієнтуватися в культурних відмінностях, зокрема на роботі. Цей проникливий та практичний посібник однаково корисний і для взаємодії у мультикультурному оточенні як на роботі, так і поза роботою.
1984
Це не професійна книга, однак підходить дизайнерам. Вона дає хороший погляд на етику дизайну та на те, що ми повинні бути обережні з тим, що будуємо. Написаний понад 70 років тому, цей роман був захопливим пророцтвом Джорджа Орвелла про майбутнє. І зараз він своєчасний, як ніколи.
Читайте, надихайтеся, створюйте круті продукти. І не забудьте приєднатися до UXcited Online Conference 16 травня 2020 року.
Гараж
Сподобалась підбірка?