ГАРАЖ
Книги для UX дизайнерів від Олега Карапузова
«Книжки формують світогляд дизайнера, який залишається з ним надовго. Можна не пам'ятати, звідки ти взяв ту чи іншу думку. Та це і неважливо, якщо вона допомагає приймати правильні рішення», — сказав нам Олег, куратор UX Design Beginning, та начитав свій книжковий топ.
Стів Круг
«Не змушуйте мене думати»
З цього варто почати, адже книга проста и жива, вона легко читається. Автор популярно пояснює, що таке юзабіліті і як зробити сайт чи додаток зручним для всіх.
Дон Норман
«Дизайн звичних речей»
Таааак! Класика як вона є. Саме те, що потрібно дизайнеру — замислюватися, якими мають бути речі, як їх слід використовувати.
Сьюзан Вейншенк
«100 головних принципів дизайну»
Назва трохи вводять в оману, тому що книга не зовсім про дизайн. Точніше, зовсім не про дизайн у класичному розумінні цього слова. Сьюзан — докторка психологічних наук, і тут вона розказує, що лежить в основі нашої мотивації, як ми робимо вибір і чому тиснемо на ту чи іншу кнопку.
Сьюзан Вейншенк
«100 головних принципів дизайну» і «100 НОВИХ головних принципів дизайну»
Продовження знаменитого бестселлера Сьюзан. Друге видання, так само як і
перше — must read. Усі інсайти, зібрані у книзі, підкріплені дослідженнями соціальної психології, нейропсихології та анатомії головного мозку. Якщо правильно скористатися порадами, то можна підвищити ефективність веб-сайтів і мобільних додатків.
Алан Купер — «Психлікарня в руках пацієнтів»
Головний меседж книги — не варто робити дизайн для себе. Автор дає розуміння, як відмежуватися від своїх потреб, усвідомити, що потрібно людям, і донести це до колег.
Ерік Райз
«Стартап без помилок»
Ця книга постійно потрапляє в різні тематичні підбірки — для менеджерів, маркетологів, стартаперів. Чому її варто прочитати дизайнерам? Тому що всі наші рішення — це гіпотези, і їх потрібно перевіряти найдешевшим способом. В книзі доступно пояснюється, що таке MVP насправді (і це не те, що ви собі напридумували).
Гараж
Сподобалась підбірка?