ГАРАЖ
Що дивиться й за ким стежить Павло Білащук
Куратор курсу UX Design Middle у Проджекторі та Senior Human-Computer Interaction у EPAM Global Павло Білащук вважає, що натхнення та ідеї для інновацій навряд можна знайти на дизайн просторах, варто дивитися довкола. Паша поділився з нами підбіркою ресурсів та людей, за якими стежить сам. Та які можуть бути корисними для UX-дизайнерів і не тільки.
Facebook Research
Крутий блог про те як працюють дослідники в цій компанії, якими навичками вони володіють і просто цікаві інсайти про професію.
Intercome Blog
Одне з найкращих джерел ідей та свіжої інформації про продуктовий дизайн, менеджмент і різні підходи.
MeasuringU
Класика, тут коментувати зайве. Єдине, що краще стежити в твіттері, бо сайт досить неприємний. Ну і за оновленнями так спостерігати простіше.
Design Curated List
Чудова збірка найцікавіших дизайнерів із твіттера у вашій стрічці.
На цьому з суто дизайн ресурсами закінчили. Натхнення та ідеї для інновацій навряд можна знайти на дизайн просторах, варто дивитися довкола. Ось дещо з мого списку, що може бути цікаво іншим.
Harvard Business Review
Обираєте собі теми за інтересами й отримуєте дуже цікаві матеріали прямо на пошту.
Lex Fridman
Канал викладача Massachusetts Institute of Technology, який знає вірш Бродського російською. Більша частину контенту — відеоподкасти з людьми з індустрії AI. Скоро має вийти подкаст з Ілоном Маском.
Nature Neuroscience
Вам це має бути цікаво, навіть якщо не цікаво.
The Economist
Теж, думаю, зрозуміло. Круті матеріали на найрізноманітніші теми. Статті можна слухати в аудіо форматі через додаток.
All Psychology
Легке чтиво про психологію.
Реєстрація на новий набір курсу UX Design Middle вже відкрита. А з питаннями та уточненнями можна звертатися до наших менеджерів, які завжди готові допомогти та проконсультувати. Зв'язатися можна за телефоном (+380 97 015-92-72) або ж надіслати лист на пошту – hello@prjctr.com.ua.
Гараж
Сподобалась підбірка?