кейси
Які логотипи створюють на курсі Typo Logo
Навичка створити якісне шрифтове лого з нуля чи не найголовніша для графічного дизайнера. На курсі Typo Logo у Projector студенти вчаться передавати емоції, будувати зв'язки, використовувати контрасти та акценти. А врешті створюють власні шрифтові логотипи з нуля.

Дизайнерка та кураторка курсу Typo Logo Катя Яцушек розповіла, над якими саме практичними завданнями зазвичай працюють її студенти та що отримують у результаті.
Інтенсивний місячний курс на 90% складається з практичних завдань, адже саме практика є найбільш дієвим способом навчитися дизайну.

Студенти отримують тематичні домашні завдання після кожної лекції. Перше завдання — найпростіше. Потрібно підібрати готовий шрифт до мудборду і допрацювати його до вигляду готового лого.

кураторка в Projector, шрифтова дизайнерка
Одне із завдань курсу — розробити логотип для продукту. Студенти отримують список продуктів на вибір. Зазвичай це ті товари, які ми щодня бачимо в супермаркеті.
Моє улюблене домашнє завдання — скетчі літери відповідно до абстрактної картинки, щоб передати характер у літері.
Усіх студентів я прошу експериментувати з літерами, шукати нові форми та вирішення літер, зберігаючи читабельність.
Для курсового проєкту ми завжди беремо реальних замовників, які потім будуть користуватися створеним логотипом. Ось цей лого активно використовується у соцмережах.
Цей курсовий проєкт замовник також реалізував. До речі, авторка цього лого, Марія Вайнштейн, двічі проходила мій курс. Вона була студенткою на першому наборі, а потім вирішила повчитися на курсі Typo Logo ще раз.
Також є одне домашнє завдання, яке не змінюється від набору до набору. Студентам потрібно сконструювати своє ім'я з нуля, не використовуючи набірний шрифт. А також передати власний характер у літерах. Мені подобається це завдання, бо студенти завжди вигадують щось цікаве та нове.
Щоразу я намагаюся підібрати найбільш близькі до реального життя домашні завдання. Наприклад, ось лого для молодіжних кросівок.
Під час виконання домашніх завдань студенти працюють лише з вигаданими брендами, тоді як на курсові проєкти запрошуються реальні замовники. Однак з повним допрацюванням логотипів навіть роботи для вигаданих брендів стають хорошими кейсами для портфоліо.
В цьому завданні потрібно зробити лого за брифом і логотип для продукту. Студентки аналізували брифт, робили дослідження конкурентів, збирали мудборд та референси, скетчили лого.
Також на курсі ми створюємо шрифтові логотипи для реальних замовників. У цьому випадку студенти працювали над лого замовниці, яка займається випічкою.
Також на одному з наборів курсу Typo Logo ми робили проєкт для крафтової майстерні сухоцвітів. Замовниця займається флористикою, має власну майстерню і вирощує лаванду. Її майстерня потребувала гарного лого, щоб продавати свої вироби через інстаграм.
B матеріалі використані роботи студентів курсу Typo Logо.

Автори робіт: Діма Музиченко, Вікторія Бойко, Марія Вайнштейн, Аріна Луковіна, Анастасія Романенко, Лєна Бланк, Ірина Уханкіна, Ольга Рижой, Анастасія Шишенок, Валерія Скалицька, Юлія Дідченко, Юлія Замятіна, Віталій Козачишин, Марина Федотова, Арсентій Горелік, Маргарита Марушевська, Аня Сень, Катерина Чурікова, Ярослав Крижанівський, Маргарита Сафонова, Влад Павленко, Анна Дорошенко, Дарія Птуха та Дарія Місерук.
Дізнатися всі деталі створення шрифтових логотипів та почати робити власні, ви можете на курсі Typo Logo. Навчання триває чотири тижні.

Текст: Катя Яцушек
Роботи: Студенти курсу
Courses
Сподобалась стаття?