новини
Telegraf.Design випускає перший друкований журнал про український дизайн
Професійне медіа для дизайнерів Telegraf.Design обмеженим накладом випускає перший друкований номер. Презентація відбудеться 26 червня на Книжковому Арсеналі, але його вже можна замовити за посиланням. Розповідаємо, що буде всередині.
Telegraf.Design створив артефакт: перший друкований журнал про український дизайн. Журнал показує український дизайн очима тих, хто його творить. У номері розкривається питання: що таке український дизайн, і хто такий український дизайнер? Чи мають вони особливі риси? Чи взагалі варто виділяти локальний дизайн в окремий феномен у часи глобалізації?

Серед авторів 25 талановитих українських дизайнерів, ілюстраторів та креативників з усього світу: Юрко Гуцуляк (засновник Gutsulyak.Studio), Володимир Смірнов (співзасновник Spiilka Design Büro), Валентин Панюта (бренд-лідер у Fedoriv Agency), Денис Суділковський (CMO в ЛУН), Віктор Шкурба (засновник ISD Group), ілюстраторка та дизайнерка Варвара Перекрест, ілюстраторка Євгенія Гайдамака та багато інших. Автори матеріалів говорять про ідентичність, роль, досягнення та страхи української дизайн-спільноти.
Дизайн 200-сторінкового друкованого номеру створила студія LLIWELL. Він відображає симбіоз сучасного та минулого, повагу до традицій та нестримне бажання візуальної революції. Креативна команда надихалася роботами Георгія Нарбута і навіть жартома називає його співавтором дизайну журналу. Журнал створений за підтримки генерального партнера агенції The Gradient, школи Projector
та видавництва ArtHuss. А сам номер надрукований у фамільній друкарні Huss.
«За останні десятиліття кудись зник жанр паперового журналу, який підіймає серйозні питання. Ми намагаємось його повернути та почати дискусію про те, чим є дизайн сьогодні. Також хотілось створити в артефакт, який буде приємно тримати в руках, дивитись і гортати. Мають же існувати не тільки утилітарні речі, але і просто красиві, естетично насичені. Ми всі звикли до екранів, звикли возити пальцями по склу. Саме тому мають з'являтись і теплі крафтові об'єкти, які ти можеш взяти з собою і не переживати про відсутність вайфаю», — зазначає видавець медіа Telegraf.Design та керівник Проджектора Олександр Трегуб.
Також ви можете долучитися до презентації видання на Книжковому Арсеналі 26 червня. Вона відбудеться на Артсцені о 13:30.
На презентації видавець Telegraf.Design та керівник Projector Олександр Трегуб, головна редакторка видання Анна Карнаух і дизайнер друкованого журналу й співзасновник агенції LLIWELL Гліб Капоріков, розкажуть про друкований випуск журналу,
про ідею номеру, і про те, яким був процес його створення.
Фото: Telegraf.Design
Новини
Сподобалась НОвина?