Моя перекваліфікація почалася з того, що довелося прасувати сорочки акторам на кіностудії. Мені одразу сказали, що це низькооплачувана робота, яка не вимагає кваліфікації. На що я відповіла: «Так-так, мені підходить». Після кіно вирішила, що буду дизайнеркою: освоїла фотошоп і зібрала портфоліо, яке було відверто так собі.
Коли почала шукати вакансії, зрозуміла, що майже всюди не відповідаю критеріям. І вирішила… надсилати резюме, не читаючи вакансій. Позиція арт-директора, мінімальний досвід 5 років — відправляю. За місяць знайшла дрібну роботу у фірмі, офіс якої був розташований у перукарні десь на краю світу. Пам'ятаю, вийшла звідти з думками: «Воу, це моя перша дизайнерська робота!» За два тижні, правда, з'ясувалося, що там не платять, тому довелося швидко піти. Але тепер могла сміливо казати, що я дизайнерка з досвідом. І майже одразу знайшла нову роботу.
Якось дізналася про спеціальність художниці в ігровій студії. Коли побачила роботи професіоналів зі сфери, подумала: «Їх, мабуть, малюють якісь боги, я так ніколи не зможу». Але це мене не зупинило: протягом трьох місяців я робила портфоліо. Недосипала, іноді засинала на роботі перед монітором, але щось врешті зробила. Сьогодні з таким портфоліо у мене не було б жодних шансів. Але тоді пощастило опинитися в компанії з розробки ігор, де була можливість вчитися. Мене лякали, що буде складно, що з'явиться багато рутини. Але у порівнянні з юриспруденцією це все дрібниці.