новини
Відкрили креативну школу Supernova для людей від 10 до 15 років
Мета створення Supernova — задати напрямок розвитку молодшому поколінню, зберігаючи індивідуальність учнів і підтримуючи їхню зацікавленість.
Перший курс Visual experiment course (Візуальний експеримент) стартував в січні 2020 року. Програма розрахована на студентів від
12 до 14 років. Кураторки: ілюстраторки та засновниці студії
«Сері/граф» Анна Іваненко і Євгенія Полосіна.

На курсі студенти дізнаються про зв'язки між різними сферами, медіа та видами мистецтв. А також познайомляться з інструментарієм та широтою можливостей візуальних практик, які можна застосувати і до двометрової скульптури, і до фото в Instagram.

Мета школи — розвивати в молодшому поколінні ті навички, які допоможуть їм почуватися впевненими в майбутньому, задати напрямок розвитку, зберігаючи індивідуальність учнів і підтримуючи їхню зацікавленість.

«Сучасна освіта часто не справляється з підготовкою теперішніх дітей до стрімких змін світу. Заучування інформації вже не є таким доцільним, як було колись, адже вона є у відкритому доступі. Набагато важливіше виробити навички критичного мислення, формування власної точки зору і роботи в команді. І дуже важливо зберегти в людині здатність мислити творчо, яка часто під час дорослішання сходить нанівець».

Яна Костюк
менеджерка Supernova

«Ми в Проджі дуже давно мріяли про те, щоб у Києві з'явилась творча школа, де дітей називають людьми, де навчання будується навколо проектів та практики, де можна помилятись (і тобі за це не поставлять двійку), де немає правильних відповідей, але є багато експерименту, де люди навчаються сучасним темам у сучасних людей.
Тепер є Supernova School.
Ми дуже натхненні можливістю працювати, навчати, та навчатись у молодого покоління, яке круте, вільне, любить Billy Eilish, не хоче ходити по лінієчці і носити уніформи».


Олександр Трегуб
керівник та співзасновник Projector Creative & Tech School
Новини
Сподобалась НОвина?