ГАРАЖ

14 обов'язкових профілів у Twitter: топ куратора Strategy. JTBD

Напередодні курсу Strategy. JTBD запитали в одного з кураторів, маркетолога та підприємця Михайла Траверсе, що корисного почитати про стратегію. Він поділився списком акаунтів, за якими стежить сам і на які рекомендує підписатись.
куратор Михайло Траверсе
Трійка лідерів. Батьки-засновники. Основоположники. Кожен твіт, який вони публікують, вартує уваги. Навіть якщо це старече буркотіння про нестерпну молодь.
twitter-акаунт Byron Sharp
Byron Sharp
Професор і директор Інституту маркетингових наук ім. Еренберга-Басса в Університеті Південної Австралії. Пише про маркетинг, науку та критичне мислення.
twitter-акаунт Mark Ritson
Mark Ritson
Понад 25 років викладає маркетинг в університетах Великої Британії, США та Австралії. Консультує бренди, пише щотижневі колонки для Marketing Week та продовжує навчати на курсах.
twitter-акаунт Les Binet
Les Binet
За освітою — фізик, дослідник штучного інтелекту. Займає посаду Head of Effectiveness у adam&eve DDB. Є одним з радників з питань майбутнього реклами при Вортонській бізнес-школі (США). Регулярно дописує колонки для Admap magazine.
Технократи комунікаційної стратегії. У їхніх твітах — посилання на моделі, підходи, прийоми, фреймворки. Плюс — увага до ментального здоров'я.
twitter-акаунт Julian Cole
Julian Cole
Консультант зі стратегії. Співпрацював із Uber, Apple, Facebook, Disney. Колишній Head of Comms Planning BBH & BBDO. Викладає в Planning Dirty Academy. Автор безкоштовної email-розсилки про інструменти й ресурси зі стратегії.
twitter-акаунт Mark Pollard
Mark Pollard
Strategy CEO у Mighty Jungle в Нью-Йорку. Писав для Vice, Quartz, Wharton's Future of Advertising program, виступав спікером на TEDx, Miami Ad School та фестивалі креативу «Каннські леви». Автор книжки Strategy is Your Words.
Профілі Bartle Bogle Hegarty — найбільш стратегічного креативного агентства в світі.
twitter-акаунт BBH
BBH
Головний акаунт із новинами агентства.
twitter-акаунт BBH Labs
BBH Labs
Новини зі світу R&D-сфери (Research and Development) у креативі й стратегії.
Велика Британія — колиска стратегічного планування. Тут можна знайти масу організацій, спільнот, об'єднань стратегів чи планерів, за якими варто стежити. Ось улюблені.
twitter-акаунт Effectiveness Works
Effectiveness Works
EffWorks — конференція про ефективність маркетингу. У профілі можна стежити за новинами івента та ретвітами корисних ресурсів з теми.
twitter-акаунт Institute of Practitioners in Advertising (IPA)
Institute of Practitioners in Advertising (IPA)
Інститут, що з 1917 року займається підвищенням цінності британських рекламних, маркетингових та медіаагентств.
twitter-акаунт APG
APG
Спільнота стратегів та планерів. Це некомерційна організація, яку повністю фінансують та підтримують її учасники.
Ще кілька корисних профілів.
twitter-акаунт Scott Galloway
Scott Galloway
Американська рок-зірка маркетингу. Теж справжній професор (викладає в Університеті Берклі). Неймовірно здорові роздуми плюс сміливість робити ризиковані передбачення.
twitter-акаунт Richard Shotton
Richard Shotton
Постійний потік цитат із хороших маркетингових книжок від засновника Astroten — компанії, що застосовує напрацювання поведінкової науки у маркетингу.
twitter-акаунт Tom Roach
Tom Roach
Колишній директор зі стратегії BBH. Зокрема, допоміг їй отримати звання найефективнішої компанії від IPA у 2018-19 роках.
twitter-акаунт Claire Strickett
Claire Strickett
Дівчина-стратег із Нью-Йоркського агентства adam&everywhereDDB. Під її постами збирається ціла стратегічна тусовка.
Обговорити підходи світових комунікаційних стратегів та навчитися створювати стратегію власноруч можна на курсі Strategy. JTBD. А знайти підходящу вакансію — на телеграм-каналі Advertising Цех.

Текст: Михайло Траверсе
Головне фото: Наталія Азаркіна
Гараж
Сподобалась підбірка?