новини

Reface став замовником на курсі в Projector

На курсі Дарини Свірчевської Growth Analytics замовником став стартап Reface — український додаток для заміни обличчя у відео чи gif-форматі. Для студентів проєкт компанії став курсовою роботою.
скріншоти додатку для заміни обличчя Reface
Як розповідає Даша, основна задача її курсу — поділитися практичними навичками, послідовністю дій та інструментами, щоб студенти могли скласти аналітичну історію інсайтів на основі даних. Разом з Reface студенти визначали гроуз-показники, рахували їх завдяки SQL, створювали дашборд в інструменті візуалізації Tableu та врешті представили результати простою мовою клієнту.
«Мені як кураторці було важливо, щоб студенти застосували отримані знання на практиці вже під час курсу й отримали фідбек не тільки від мене, а й від замовника. І запартнеритись нам пощастило з Reface, першим AI додатком українського походження, який став топом американського App Store. Для цього компанія поділилася з нами даними на умовах конфіденційності».
Дарина Свірчевська
кураторка, Marketing Analyst у Booking.com
У результаті кейсу вдалося отримати дві аналітичні історії від команд студентів. Вони містили інсайти та рекомендації для стартапу. За два місяці студенти:

 • дали оцінку отриманим даним;
 • визначили метрики, які можна побудувати на їхній основі;
 • поділились рекомендаціями, що додатково слід перевіряти для повної картини та створення event-tracking плану.
  «Один з головних фокусів маркетинг команди Reface — детальний аналіз даних, навіть найменших змін у продукті, закупці реклами та поведінці користувачів. А це дуже великий масив даних. Попри те, що студенти курсу отримали рандомні 5% анонімізованих даних активності користувачів у прив'язці до 3 основних джерел трафіку, вони зібрали дуже круті дані та інсайти. На захисті проєктів ми приємно здивувалися комплексному підходу студентів: від групування та візуалізації основних показників до порад стосовно управлінських рішень. Круто, що обидві групи підмітили інсайти, які пройшли повз наc».
  Женя Лейбов
  Head of Marketing у Reface
  Наприкінці курсу студенти презентували аналітичні історії замовнику. Їхні висновки дозволили Reface розробити ідеї для подальшого аналізу тактики user acquisition та продуктової комунікації. Зокрема, як розповідає Женя, звернули увагу на нові перспективні регіони, з якими раніше детально не працювали.

  Upd. Детальну історію роботи студентів над проєктом ми розповіли в матеріалі «Аналітичні історії на основі даних для Reface: кейс на курсі Growth Analytics».
   Текст: Тоня Чундак
   Фото: processer.media
   Новини
   Сподобалась НОвина?