ГАРАЖ
Книги про проєктний менеджмент від Олексія Волкова
Олексій Волков, куратор IT Project Management, радить зберегти цю щасливу сімку книг усім, хто вирішує проблеми та керує проєктами.
Peopleware: Productive Projects and Teams
У допомогу всім, хто керує проєктом по розробці ПЗ. Автори висвітлюють патології лідерства, які раніше такими не вважалися, розповідають про гібридні команди, що складаються з абсолютно різних працівників, і пояснюють, чому деякі наші інструменти є радше якорем, а не двигуном.
Adrenaline Junkies and Template Zombies: Understanding Patterns of Project Behavior
Настільна книга для діагностики тривожних симптомів вашої проєктної команди. Автори зібрали пазл зі свого управлінського та консалтингового досвіду і розробили 86 патернів поведінки команд, серед яких ви знайдете свою рідну. І дізнаєтеся, в якому напрямку її потрібно скеровувати.
The Five Dysfunctions of a Team:
A Leadership Fable
Бізнес-роман, в якому на прикладі вигаданої компанії в Кремнієвій долині вам розкажуть про п'ять найпоширеніших вад команди та запропонують методику їх подолання.
It Doesn't Have to Be Crazy at Work
Must read для тих, хто досі забирає роботу «з собою» та працює у вихідні. Джейсон Фрайд та Девід Хенссон пояснюють, чому працювати в спокійному темпі та не гнатися за вигаданими дедлайнами — найкраще рішення для вашого професійного апгрейду.
Inspired: How to Create Tech Products Customers Love
Ви точно думали про те, чим конкретно Amazon, Google, Facebook, Netflix, Tesla та інші відрізняються від собі-подібних технологічних компаній. Автор цього нон-фікшну пояснює, як організувати продукт так, щоб користувачі щиро його полюбили.
Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity
Бізнесова книга цілої епохи. П'ятнадцять років тому Девід Аллен популярно пояснив, як нарешті упорядкувати свої справи — і його принципи та сценарії досі залишаються ефективними та необхідними.
The Goal: A Process of Ongoing Improvement
Бізнес-роман про директора заводу, який повинен вивести своє підприємство з кризи. Так захопливо про оптимізацію виробничих процесів ще не розповідали.
Гараж
Сподобалась підбірка?