ГАРАЖ

Книги про проєктний менеджмент від куратора Олексія Волкова

Олексій Волков, куратор IT Project Management у Projector, радить зберегти цю щасливу сімку книг усім, хто вирішує проблеми та керує проєктами.
куратор Олексій Волков
книжка Peopleware: Productive Projects and Teams
Peopleware: Productive Projects and Teams
У допомогу всім, хто керує проєктом по розробці ПЗ. Автори висвітлюють патології лідерства, які раніше такими не вважалися, розповідають про гібридні команди, що складаються з абсолютно різних працівників, і пояснюють, чому деякі наші інструменти є радше якорем, а не двигуном.
книжка Adrenaline Junkies and Template Zombies: Understanding Patterns of Project Behavior
Adrenaline Junkies and Template Zombies: Understanding Patterns of Project Behavior
Настільна книга для діагностики тривожних симптомів вашої проєктної команди. Автори зібрали пазл зі свого управлінського та консалтингового досвіду і розробили 86 патернів поведінки команд, серед яких ви знайдете свою рідну. І дізнаєтеся, в якому напрямку її потрібно скеровувати.
книжка The Five Dysfunctions of a Team: A Leadership Fable
The Five Dysfunctions of a Team: A Leadership Fable
Бізнес-роман, в якому на прикладі вигаданої компанії в Кремнієвій долині вам розкажуть про п'ять найпоширеніших вад команди та запропонують методику їх подолання.
книжка It Doesn't Have to Be Crazy at Work
It Doesn't Have to Be Crazy at Work
Must read для тих, хто досі забирає роботу «з собою» та працює у вихідні. Джейсон Фрайд та Девід Хенссон пояснюють, чому працювати в спокійному темпі та не гнатися за вигаданими дедлайнами — найкраще рішення для вашого професійного апгрейду.
книжка Inspired: How to Create Tech Products Customers Love
Inspired: How to Create Tech Products Customers Love
Ви точно думали про те, чим конкретно Amazon, Google, Facebook, Netflix, Tesla та інші відрізняються від собі-подібних технологічних компаній. Автор цього нон-фікшну пояснює, як організувати продукт так, щоб користувачі щиро його полюбили.
книжка Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity
Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity
Бізнесова книга цілої епохи. П'ятнадцять років тому Девід Аллен популярно пояснив, як нарешті упорядкувати свої справи — і його принципи та сценарії досі залишаються ефективними та необхідними.
книжка The Goal: A Process of Ongoing Improvement
The Goal: A Process of Ongoing Improvement
Бізнес-роман про директора заводу, який повинен вивести своє підприємство з кризи. Так захопливо про оптимізацію виробничих процесів ще не розповідали.
Обговорити книжки з куратором та підсилити свої скіли на практиці ви можете на курсі IT Project Management.
Гараж
Сподобалась підбірка?