новини

Professiums 2.0. Як працюють оновлені річні програми в Projector

Проджектор став інститутом — і запустив набір на 16 річних програм для новачків та спеціалістів. Пояснюємо, для чого потрібні річні програми, з чого вони складаються та як будуть проходити.
хлопець у худі з логотипом Проджектора

Професіуми — для тих, хто всерйоз

Під час вибору освітніх можливостей є не так багато варіантів. Можна піти на 4-6 років в університет, де окрім професійних навичок ти слухаєш чимало теоретичних лекцій, заповнюєш багато паперів, пишеш реферати та відбуваєш пару за парою до останнього дзвінка. Але немає гарантії, що за 6 років ти таки навчишся їздити на велосипеді. Або ж здобувати окремі навички на коротких курсах без зайвих семінарів та рефератів. Але тоді ти зрозумієш, як крутити лише праву педаль велосипеда. Саме тому ми створили Професіуми. Програми на один рік, де немає зайвого та застарілого. Одного року достатньо, щоб навчитися їздити на велосипеді впевнено і навіть почати робити перші трюки. Далі все залежить уже від вас.
Перший Професіум з продуктового дизайну запустили у 2017 році. У наступні два роки провели ще 9 річних програм: з візуальних комунікацій, продуктового менеджменту, вебдизайну, ілюстрації, Data Science та CG. У кожної програми був один чи два постійних куратори та запрошені викладачі. Це були складні та драйвові програми в офлайні, які дали свої неймовірні результати та зібрали разом класних випускників.

Після старту карантину ми завершили Професіуми уже в онлайн-форматі та взяли паузу на рік, щоб оновити програми, переосмислити їхній формат та запропонувати нові освітні траєкторії для онлайну. А також удосконалили та наклали на кожний модуль кожного професіуму нашу освітню методологію, засновану на принципах UX-дизайну — Projector Learning Experience, в якій ми підходимо до навчання не як до набору лекцій, а як до досвіду, що змінює студентів.Ось що вийшло.
випускники першого Професіуму
Перший Професіум в Проджекторі
Після старту карантину ми завершили Професіуми уже в онлайн-форматі та взяли паузу на рік, щоб оновити програми, переосмислити їхній формат та запропонувати нові освітні траєкторії для онлайну. А також удосконалили та наклали на кожний модуль кожного професіуму нашу освітню методологію, засновану на принципах UX-дизайну — Projector Learning Experience, в якій ми підходимо до навчання не як до набору лекцій, а як до досвіду, що змінює студентів.

Ось що вийшло.

1. Модульна структура

Попередні Професіуми малу одну сталу програму на рік уперед. Тепер ми підготували програми з гнучкою модульною системою, які дозволяють студентові обрати максимально кастомізовану для себе навчальну траєкторію — наприклад, вебдизайн з акцентом на UX чи на анімацію.

Модулі в кожному Професіумі — це 2-3 місячні курси в Проджекторі, які закривають одну окрему навичку, і які студент проходить у визначеному методистами порядку, щоб поступово підіймати складність навчання та закривати всі професійні гештальти по черзі.

Кожний професіум складається з 4 чи 5 модулів, і перехід на наступний модуль в програмі можливий при успішному завершенні попереднього (здати понад 70% домашніх завдань куратору та захистити курсовий проєкт).
Модулі на UI/UX Design. Professium A
    Модульна програма дозволяє студенту замінювати модулі з тих тем, в яких він добре орієнтується, а також брати перерви та навіть повноцінні «академвідпустки», щоб перезавантажитися або здобути досвід на роботі.

    2. Постійний набір

    Початок навчального сезону більше не стартує в вересні. Тепер навчальний сезон триває цілий рік — як і вступ на Професіум.

    Поступити на річну програму можна коли завгодно, а навчання розпочинається до 4 разів на рік.

    3. Помісячна та помодульна оплата

    Тепер оплачувати навчання можна в тому темпі, в якому найбільш зручно студенту — за кожний модуль чи за кожний місяць програми. А ті, хто здолають складне навчання та дійдуть до кінця програми, отримають знижку на останній модуль.

    4. A, B, C рівні

    Тепер у Професіумів з'явилися чіткі рівні складності, за якими можна підібрати програми саме для своїх навичок та потреб.
    Level A
    Ви тільки починаєте і вам потрібний фундамент, щоб міцно стояти на ногах в обраній професії. Не важливо, скільки вам — 17, 27 чи 37 років. починати щось з нуля не страшно, коли маєш чіткий план навчання та менторів для підтримки й фідбеку поряд.
    Level B
    Уже впевнено стоїте на ногах в професії, виконуєте легкі та складні завдання, розумієтеся на основах індустрії, але… Але не вистачає левел-апу для того, що замахнутися на крутіший проєкт, прийти в кращу компанію, зайняти відповідальнішу позицію. Це рівень — місток між тими, хто вже готовий до наступного кроку і цим самим кроком.
    Level C
    Ви уже крутий спеціаліст та вмієте руками створювати, запускати, тестувати та аналізувати. А як щодо управління та менеджменту? Це найвищий рівень програм для тих, хто вже готовий взяти на себе відповідальність за команди, продукти, напрямки та компанії й здобути необхідні цього навички.

    5. Великий вибір

    З часів запуску перших професіумів Проджектор збільшив не лише кількість коротких курсів, але й запустив нові факультети. Зараз проходять набори на 16 програм.
    Interfaces Faculty
    1
    UI/UX Design. Professium A
    Стаємо дизайнерами інтерфейсів. Крок перший: завантажити Фігму
    2
    Mobile Design. Professium A
    Здобуваємо професію дизайнера для мобільних, бо ж за ними майбутнє. І теперішнє
    3
    Product Design. Professium B
    Перетворюємо гіпотези на корисні дизайн-рішення
    4
    UX Design. Professium B
    Розбираємося з даними й аналітикою, щоб будувати UX не інтуїтивно, а ефективно
    Graphics Faculty
    5
    Graphic Design. Professium A
    Рухаємо пікселі в різних напрямках у різних програмах. Старт у графічному дизайні
    6
    Visual Communications. Professium B
    Стаємо дизайнерами, які створюють ідеї, а не макети
    7
    Brand design. Professium B
    Упаковуємо бренди у фірмовий стиль так, що з ними хочеться сходити на каву й потиснути руку
    Marketing Faculty
    8
    SEO. Professium A
    Приборкуємо пошукові системи, вивчаємо SEO вглиб
    9
    User Acquisition.Professium A
    Вчимося залучати нових користувачів через усі доступні канали та платформи
    10
    Growth Marketing. Professium B
    Додаємо «Growth» до свого «Marketing Specialist» у резюме і вчимося запускати нові фічі та продукти
    Management Faculty
    11
    Product Management. Professium A
    Вчимося з нуля запускати та розвивати продукти
    12
    Product Management.Professium B
    Хардова програма для PM-ів, які прагнуть жонглювати цифрами та документацією
    Visual Arts Faculty
    13
    3D Animation. Professium A
    Опановуй з нуля професію 3D аніматора та створюй нових Немо і Дорі
    14
    Animated films direction. Professium B
    Побудуй кар'єру режисера анімації та створюй наступний Disney в Україні
    Data Science Faculty
    15
    Data Science & Machine Learning. Professium A
    Навчи машини вчитися. Здобудь професію ML Engineer.
    16
    Natural Language Processing. Professium B
    Будуємо потужну NLP спеціалізацію для вашої кар'єри
    До кінця 2021 року список збільшиться до 20 Професіумів.
    Новини
    Сподобалась НОвина?