ГАРАЖ
Що треба для якісної предметної зйомки
Кураторки курсу Still Life Photography Оля Сосюра та Юлія Вдовиченко співпрацювали з Depositphotos, Iqos UA, TVLW, NOOM, Goodwine, Le Silpo, Marco Cervetti, а також з Helen Marlen Group, Oh My Look!, NOOM, BVLGARI, 365 studio, Eateasy, By cosmetics, Goodwine, Zavodshop та багатьма іншими брендами.

А тепер розповідають, про що варто пам'ятати, щоб провести класну предметну зйомку. Можливо, їхній короткий гайд допоможе вам робити вдалі предметні фото.

Про що варто пам'ятати предметному фотографу
1
Жодна комерційна зйомка неможлива без структурованого ТЗ. Ви маєте знати який результат очікує від вас замовник і в якому візуальному напрямку. Звичайно, важливо, щоб він був спільним. Для полегшення роботи, ми перед кожною зйомкою готуємо невелику презентацію з ТЗ від замовника (з ретельним описом кожного кадру і необхідного реквізиту).
2
Референси — невід'ємна частина формування візуальної історії. Детальніше про те, як працювати з концептами та де шукати ідеї ви дізнаєтеся на курсі «Предметна фотографія». Але знайте, що референси надважливі. А натхнення відносне, тому не варто обмежуватися тільки Pinterest.
3
Кожний етап зйомки має бути обов'язково узгоджений — від референсів до часу на постпродакшн. Таким чином будуть створені комфортні умови для співпраці і замовник отримує результат, на який очікує. Бюджет на зйомку — реалізація. А не навпаки.
4
Виділяйте більше часу на підбір реквізиту. God is in the Details. Це може бути день напередодні зйомки. Але якщо вона потребує значної кількості ресурсів, необхідно почати підготовку набагато раніше. Продукти, які швидко можуть зіпсуватись, краще купувати в день зйомки. Це ж стосується квітів.
5
Одяг та взуття мають бути максимально комфортними. Бажано не обирати яскраві кольори, щоб потім не знайти небажаних рефлексів у відображених предметах. Приходьте на знімальний майданчик в гарному настрої. Адже саме від вас залежить знімальний процес і результат зйомки.
На курсі Still Life Photography ми навчимося знімати для сайтів та створювати повноцінні візуальні історії. Розберемо актуальні підходи та прийоми. Почнемо працювати з мудбордами і грамотно використовувати композицію і колір у власних роботах.

Також ознайомимося з сучасними кейсами та дізнаємося, як і де шукати реквізит для зйомок. І головне — наблизимося до створення портфоліо, яке вразить замовника.

Фото: Оля Сосюра та Юлія Вдовиченко
Гараж
Сподобалась підбірка?