ГАРАЖ
5 глибоких і поверхневих фільмів про маркетинг
від Наді Перевізник
Кураторка курсу зі стратегічного маркетингу готує студентам не лише списки літератури, але й кінопідбірки. Ось одна з них — різножанровий та різносторонній список, в кожній стрічці якого по-різному дивляться на маркетинг та його правила.
«Американський мем», реж. Б. Марк, 2018.

Документалка від Netflix, в якій розповідають, як роблять бізнес на блогах і влогах на прикладі Періс Хілтон і низки американських селебріті. Плюс — зворотна сторона медалі, психологічний і соціальний вплив. Актуально для України, у нас зараз хайп інста-селебріті та зливу бюджетів на них. Як бренди й маркетологи фінансують нові «ікони» і наскільки це відповідає декларованій ними функції робити світ краще?

«Аутсайдери», реж. Дж. Менголд, 2019.
«Дуель братів. Історія Adidas і Puma»,
реж. О. Домменгет, 2016.


Продукт чи Промо, чи взагалі без «чи»? Сильні й схожі фільми про роль продукту – як основи будь-якого бізнесу та маркетингу. Про те, чому краще мати баланс між творчістю і фінансами, золотий баланс. Як складно «творцям» з «комерсами» і як з цього взаємозалежного протистояння народжуються легенди.

«Гра Моллі», реж. А. Соркін, 2017.

Кінодрама на основі реальних подій про те, як панянка створила покерну імперію. Показано важливу навичку підприємця і маркетолога – вміння спостерігати й слухати свою аудиторію. А також вірно вибирати саму аудиторію й відповідно канали комунікації з нею. Це натхненне кіно для жінок — більшість з яких є хорошими спецами, роблять тонни роботи, але не йдуть далі. Словом, дівчата, вв'язуйтеся у великі ігри, настав ваш час!

PS. Кураторка не має на меті пропаганду азартних ігор, а лише нагалошує на загальному сенсі сюжету про бізнес.

«Людина, яка змінила все», реж. Б. Міллер, 2011.

Біографічна стрічка такого ж типу, як і «Гра Моллі» з головним героєм чоловіком. Про спорт-бізнес бейсбольної команди та про те, як у продукт закласти потенціали великого вибуху маркетингу.

«100 речей і нічого зайвого», реж. Ф. Д. Фіц, 2018.

Сучасний стартап нового войс-асистента, що ідеально підбирає вам товари.

Маркетологи, а ви впевнені, що розумієте, чим займаєтеся? Це не повчальний пост у стилі ай-яй, просто цікаво — наскільки ми розуміємо кола на воді суспільства від своєї роботи й чи робимо це свідомо?

Обговорити ці й інші стрічки та розкласти свої знання про маркетинг по поличках можна на курсі Наді «Стратегічний маркетинг».
Гараж
Сподобалась підбірка?