Досвід
5 інсайтів про роботу в Netflix
Відчути командний дух у віддаленому форматі роботи, пітчити кожну з ідей та зрозуміти ефективність індивідуального підходу до художника. Tory Polska, кураторка курсів по CG в Projector та дизайнерка мультфільмів, поділилася п'ятьма інсайтами від перших тижнів на роботі в Netflix.
Tory Polska давно співпрацювала з українськими та закордонними анімаційними студіями. Серед них Magic Hill Animation, Disney Publishing, Panama Grand Prix та Double Negative. А в жовтні цього року Торі долучилася до однієї з найвідоміших компаній по виробництву контенту в світі — стала дизайнеркою в Netflix. Вона працюватиме віддалено над новим (ще поки секретним для всіх) мультфільмом компанії.

З нами вона поділилася п'ятьма найцікавішими інсайтами, які відкрилися їй протягом першого місяця на новому місці.
1. Під час віддаленої роботи можна відчувати себе частиною команди

Коли ти стаєш частиною великого та швидкого виробництва, складно встигати стежити за тим, що відбувається в інших відділах — і навіть в межах твоєї команди. Особливо в період пандемії, коли всі працюють віддалено. І якщо для мене дистанційка звична справа, то для інших співробітників — зовсім ні.

Але завдяки менеджерам, які відтворюють для нас маленькі офісні радості, такі як балаканина в коридорах, перерва на каву, канали для обміну гіфок і фотографій домашніх улюбленців — ти відчуваєш себе частиною команди. У тебе є можливість пізнати колег краще, що в підсумку призводить до гармонійної та згуртованої роботи.
Короткі особисті проєкти з портфоліо Tory Polska
2. Художники на проєкті потрібні не для того, щоб малювати

В першу чергу, ми займаємося проєктуванням. Це збір й аналіз великого масиву інформації, вибудовування на його основі концепції, а також створення стратегії її просування всередині всього продакшена. Тут цінується те, як ти розумієш суть поставленого завдання, які рішення виробничих проблем ти можеш запропонувати. Малювання ж є способом візуальної комунікації між відділами. За допомогою малюнка ми пояснюємо ту саму концепцію і презентуємо її команді.
3. Пітч. Пітч. Пітч

Якою крутою не була б ідея — її потрібно продати. Вся індустрія побудована на продажах. Продюсер продає кіноідею в кінотеатри / на стрімінги, режисер продає своє бачення цієї картини продюсерам й інвесторам, артдиректор продає візуальне рішення режисерам і продюсерам, художники продають візуальні ідеї артдиректору і режисерам… Важливо, щоб кожен учасник ланцюжка вірив в те, що він продає або купує. Тому важливо вміти вербально презентувати, тобто пітчити свої ідеї на будь-якому з етапів процесу.
Портфоліо Tory Polska: The Dragon Spell, 3D feature project, 2016.
твоя віра в те, що всі роблять – ось серце проєкту
4. Свобода креативного процесу

До кожного художника/аніматора/моделера... потрібен свій індивідуальний підхід. Комусь необхідні дуже чітко окреслені рамки завдання, хтось надає перевагу більшій свободі для експериментів. Грамотний артдиректор і продакшн-дизайнер знають, кому і як видати завдання. Від постановки цього завдання залежить результат його вирішення. У нашій команді всі переживають за те, щоб кожному було комфортно працювати, щоб художник не відчував себе покинутим, щоб кожен завжди знав, що від нього вимагається. Якщо художник не справляється або застряг, значить йому потрібен додатковий артдирекшн, і це нормально.
5. Відповідальність перед командою

Можна скільки завгодно говорити про те, як влаштовано все в компанії, як за тебе переживають та як тобою опікуються. Але набагато важливіша відповідальність кожного з нас перед усім проєктом. Твоя самовіддача, твій професіоналізм, твої людські якості, твоє вміння боротися зі стресом, твоя віра в те, що всі роблять – ось серце проєкту. Це не тільки радість від того, що тебе похвалили за вдале рішення, але і збереження позитивного настрою, коли твою візуальну концепцію розбомблять «в пух і прах». Це бажання зробити ще краще.
Фото: Наталія Азаркіна
Досвід
Сподобалась стаття?