новини

Студенти Projector розробили проєкт для MOZGI GROUP

На першому наборі курсу з Team Management у Projector замовником фінального проєкту стала креативна агенція mozgi ideas, що входить до групи компаній MOZGI GROUP. Протягом навчання студенти розробляли рекомендації, як покращити взаємодію між командами всередині компанії.
спільне фото випускників Team Management
Протягом проєкту студенти пройшли цикл взаємодії з реальним кейсом. Спочатку вони точково ознайомились із запитами замовника, далі — глибше занурювались у комунікацію із командою замовника. У результаті вони пройшли кілька рівнів діагностики з різними підходами до інтерв'ювання та анкетування команд, сформували гіпотези та підібрали рекомендації та інструменти, що можуть бути корисні для команди.
    «Ми знайомі з Інною та Юлією ще відколи вони були викладачками, а я студентом на курсі акаунт менеджменту. З того часу постійно підтримували зв'язок, обмінювались новинами, ідеями. Я часто звертався за порадами з робочих питань чи для пошуку талантів. Коли запропонували долучитися до програми, ми в MOZGI GROUP довго не вагалися і погодились. Незважаючи на наші теплі стосунки, я перед усім хочу відзначити професійність Інни та Юлі. Поради, отримані 4 роки тому, я й досі використовую в роботі. А Projector вже давно є місцем постійного навчання для наших співробітників. Я також мав можливість стати лектором Projector Library».
    Влад Болун
    співзасновник та CEO креативної агенції MOZGI Ideas
    Влад Болсун в офісі агенції
    На курсі студенти пройшли 4 етапи:
      1
      брифінг і планування проєкту: тут познайомились із Владом, збирали потрібну інформацію (включно з опитуваннями та інтерв'ю із СЕО та лідерами напрямків) та готували план дій
      2
      діагностика й формування гіпотез: на курсі аналізували, на якому етапі розвитку є команда, якими є міжособистісні стосунки, яка роль лідера, як діляться фідбеками та вирішують конфліктні ситуації; за результатами такого дослідження виокремлювали показники ефективності, яким потрібно приділити увагу, а також які існують ризики та як уникнути їх;
      3
      підбір інструментів та підходів: паралельно студенти опрацьовували лекції з програми та складали актуальні рекомендації, як клієнту закрити ті чи інші запити;
      4
      презентація пропозиції — вона відбулась, як і окремі інтерв'ю з командою, в офісі замовника.
      спільний захист проєкту перед замовником-агенцією
      Із самого початку основним запитом замовника було покращити взаємодію між командами всередині групи компаній MOZGI GROUP. Наразі є багато інтегрованих проєктів, де задіяні всі підрозділи: креатив, маркетинг, операційний менеджмент, діджитал, студія та інші. Замовник хотів вивести ці процеси на новий рівень. У ході інтерв'ю студенти виявили додаткові інсайти, що стосувалися, до прикладу, культури в команді (овертаймів чи листування), персональних і командних цілей, ролей у компанії, а також комунікації, зустрічей і ретроспектив, зворотнього зв'язку.

      Після серії семи інтерв'ю студенти виділили ключові моменти:

      • що надихає учасників команди до роботи в компанії (найчастіша відповідь — колектив);
      • як змінювалась роль конкретних працівників за час роботи (близько половини учасників працюють в агенції уже 3 роки);
      • чи достатньо зрозумілі цілі компанії на рік;
      • як відбувається менеджмент;
      • які існують ідеї, що можна було б покращити;
      • що є найбільш позитивними факторами, а що заважає рухатись тощо.
      «Я вважаю, що найбільш корисним для нас став погляд зі сторони. Круто, коли твою команду та процеси можуть проаналізувати професіонали зовні. Результатом роботи став аналіз взаємодії та робочих процесів між членами команди та рекомендації щодо їхньої оптимізації та покращення. Усе це будемо втілювати поступово, оскільки отримали дуже багато практичних інструментів. Думаю, скоро всі ці речі знайдуть відображення в успіхах компанії. Тому дякую Projector та всій команді за роботу».
      Влад Болун
      співзасновник та CEO креативної агенції MOZGI Ideas
      Серед рекомендацій студентів, якими вони поділились із агенцією на презентації, були поради щодо підходів до, зокрема:

      • роботи з формуванням культури команди (як пояснюють кураторки на курсі, культура команди — цінності, переконання і поведінка, які вважають нормою у компанії, не піддаються сумнівам і сприймають як належне);
      • введенням системи OKR (системи цілей та ключових результатів);
      • формулюванням ролей та розподілу відповідальності;
      • розробки індивідуальних планів розвитку;
      • планування зустрічей тощо.
        «Такий реальний досвід на живому кейсі, як нам здається, є однією з найбільших цінністей на курсі. Ми ділилися зі студентами інструментами та теорією в лекційному форматі, а вони одразу ж тестували отримані знання на практиці, та ще й реальному кейсі. Далі вони якісніше зможуть застосувати та інтегрувати інструменти в роботу, оскільки вже мають певний досвід їхнього використання в дії».
        Юлія Захарченко
        кураторка курсу
        Дізнатися більше про програму курсу, за якою відбувалась робота над проєктом, ви можете на сторінці Team Management.

        Текст: Тоня Чундак
        Фото: Наталія Азаркіна
        Новини
        Сподобалась НОвина?