новини
Projector. Online запустив безкоштовний курс з інклюзивного дизайну
9 коротких відеолекцій пояснюють візуальні закони сприйняття інформації, які допоможуть створити дизайн, універсальний для різних людей.
Курс «Інклюзивний дизайн графічних інтерфейсів» розробили двоє львівських дизайнерів Слава Шестопалов та Женя Шикірявий для тих, хто лише починає працювати з інтерфейсами й ще не розуміє як створити сайт чи додаток, зручний для всіх.

Мета курсу — перетворити абстрактні поняття «accessibility» та «inclusivity» на зрозумілі дизайнерські практики, які можна застосувати на власному проєкті, зробивши сайт універсальним для різних людей.

Після проходження онлайн-курсу ви дізнаєтеся про:
- особливості зору людини, специфіку різних порушень зору і «технічні» обмеження очей
- світові принципи й стандарти доступності цифрових продуктів, а також законодавство, яке їх захищає
- читабельність і як її досягнути
- особливості прослуховування сайтів
- тестування доступності з користувачами
- про те, чому бізнесу варто дбати про доступність і як запровадити її у продукті зараз і безболісно, а не «якось потім»

Цей курс став можливим завдяки підтримці Krupa Conference, темою якої у 2020-му році стане дизайн інтерфейсів для людей з порушенням зору.
«Інколи у гонитві за експериментальними макетами та цікавими дизайн-рішеннями, дизайнери забувають про те, що їхніми продуктами користуватимуться звичайні люди. Коли ми говоримо про інклюзивність, це не лише про контраст кольорів і великі шрифти. Це весь підхід до дизайну і безліч, на перший погляд, непомітних рішень, які мають на меті піклування про людей».

В'ячеслав Шестопалов
Lead UX Designer в ELEKS
«Цим курсом ми хочемо нагадати про важливість інклюзивних рішень в проєктуванні сайтів та дати інструменти, як зробити ваш сайт доступним. Враховувати не лише те, як переглянуть ваш сайт, а й заздалегідь продумати, як його може прослухати той, хто не може бачити».

Євген Шикірявий
Senior UX Designer в ELEKS
Новини
Сподобалась НОвина?