новини
Projector розігрує бюджетне місце на курсі Fashion Photography
Projector разом з фешн фотографом Вовою Клевером анонсували фотоконкурс, переможець якого отримає безкоштовне місце на курсі з фешн фотографії.
Projector анонсував новий фотоконкурс. Найталановитіший отримає своє безкоштовне місце на курсі Fashion Photography куратора Вови Клевера. Курс, на якому впродовж двох місяців студенти зануряться в усі тонкощі й нюанси фешн фотографії, навчаться комунікувати з клієнтами, обирати локації, працювати зі світлом, опанують ретуш та кольорокорекцію, а також почнуть знімати знімати лукбуки, кампейни та модельні тести.
Що треба зробити: З 3 до до 17 червня потрібно опублікувати своє найкраще фешн фото, а куратор фешн фотограф Вова Клевер за підсумками обере того, хто отримає навчання.

У фейсбуці: Зробіть пост з власним фешн фото та додайте текст: «Хочу на курс Fashion Photography в Projector» з хештегом #Projector_Fashion_Photo і відміткою Vova Klever [@qlever]. А також надішліть своє портфоліо — до 20 кадрів у PDF форматі — на мейл куратора: iamqlevr@gmail.com.

В інстаграмі: Це може бути пост або сторіз з власним фото та текстом «Хочу на курс Fashion Photography в @prjctr_school з хештегом #Projector_Fashion_Photo і відміткою @qlevr + надішліть портфоліо на мейл куратора.

Важливо: щоб взяти участь у конкурсі потрібно виконати обидві умови — опублікувати фото з усіма тегами конкурсу та надіслати портфоліо куратору. Якщо одна з умов не буде виконана, ми не зможемо розглянути вашу заявку на перемогу.

No limits — саме так можна описати фешн фотографію. Це сфера, де немає кордонів та обмежень. І під час навчання ви в цьому переконаєтесь.
Якщо ви хочете почати працювати в фешн індустрії, попрацювати над власним портфоліо та зрозуміти, як все влаштовано зсередини, то радимо детальніше ознайомитися з програмою курсу Fashion Photography.
    Текст: Лєна Ковальчук
    Фото: Вова Клевер
    Новини
    Сподобалась НОвина?