ГАРАЖ
8 інструментів для ефективного таргетингу
Правильно налаштований таргетинг може привабити нову аудиторію та врешті збільшити продажі. Правильно налаштувати його та підібрати цільову аудиторію можуть допомогти інструменти, які ми зібрали в новому матеріалі.
Популярний інструмент для ретаргетингу — показу інтернет-реклами аудиторії, яка цікавилася продуктом чи послугою раніше. Ретаргетинг дозволяє охопити клієнтів у той момент, коли їх це найбільше цікавить.

Ось яким є процес: людина заходить на вебсайт, залишає його без бажаної дії, але наступного разу бачитиме вашу рекламу в соцмережах як нагадування. Такий підхід може збільшити завершені цільові дії.
Тут швидко розбереться навіть початківець. Сам інструмент має розділ «університет», де зібрані поради для юзерів. Ще одна перевага — платформа надає чисту й візуально зрозумілу аналітику.

Налаштування інформаційних панелей теж доволі просте. Це допоможе визначити найефективніші оголошення та зосередитися на найважливіших метриках. Для тих, хто має досвід роботи з таргетом, є можливість отримати доступ до більшої кількості показників.
Допомагає запустити рекламні кампанії на Facebook буквально у кілька кліків. Використовувати можна і для планування постів у стрічці. Це дає можливість водночас керувати і органічним, і рекламним контентом.

Платформа автоматично сканує сторінку у Facebook та стрічку в пошуках найкращих публікацій для просування серед ЦА. Також допомагає визначити цілі рекламної кампанії, моніторить тренди у потрібній сфері й публікації конкурентів.
Має особливий чотирьохетапний підхід до реклами на Facebook: створення, автоматизація, тригер та показ аудиторії. Власне «тригер» і є найсильнішою стороною роботи з інструментом: допомагає запускати рекламу на базі різноманітних сигналів — погода, телевізійний графік чи навіть результати змагань.
Допомагає виявити аудиторію, яка найбільше відповідає бізнесу. Також дозволяє персоналізувати повідомлення та ефективно донести їх до потенційних клієнтів. Аналізує інтереси та поведінку за допомогою доступних соціальних даних.

Параметри фільтру дозволять створити найбільш релевантний звіт і зосередити увагу на головних сегментах аудиторії. Інструменти проаналізують усі зв'язки між людьми за допомогою машинного навчання і видадуть ЦА.
Дорогий та не найпростіший у використанні інструмент. Тому потребує досвіду роботи з рекламою на Facebook або готовності розбиратися. Серед переваг — інструмент планування дозволяє проводити кампанії в періоди найвищої рентабельності.

Інший плюс — A/B тестування оголошень. Qwaya дозволяє перевірити велику кількість змінних у результатах оголошень та стежити за ефективністю кожної, аби зрозуміти, яка реклама для якої аудиторії найбільш релевантна.
Допоможе створювати персони вашої ЦА на основі демографічних показників: мова, вік, місцезнаходження, стать, освіта, звички витрат тощо. Персоною клієнта називають унікальні та індивідуальні профілі на основі їхніх уподобань та поведінки.

За допомогою персон ви можете розробляти та оптимізувати вміст, яким потрібно ділитися з аудиторією, а також будувати окремі кампанії для конкретних аудиторій на базі персон.
Інструмент управління соцмережами, який дозволяє краще зрозуміти аудиторію. Допоможе сегментувати аудиторію за віком, статтю, інтересами, місцем розташування, сферою, видатками або тому, що має найбільше значення для вашого бізнесу. Також — об'єднати інформацію про аудиторію, яка переглядає і взаємодіє з бізнесом, та використовувати дані для точнішого таргету і підбору найцікавіших для ЦА тем.
Звичайно, окрім ефективних інструментів, важливу роль мають і вдалі креативи та правильний тип таргету. До того ж частина платформ все одно вимагає розуміння роботи стандартних рекламних інструментів. Отримати ці навички і навчитися запускати ефективні рекламні кампанії можна на курсі «Таргетинг у Facebook & Instagram».

Головне фото: Наталія Азаркіна
Гараж
Сподобалась підбірка?