Гараж
Дизайн-мислення: книги та статті від Анастасії Туманової
Перед стартом воркшопу «Дизайн-мислення: від мислення до дизайну» кураторка воркшопу та співзасновниця School of ME Анастасія Туманова зібрала корисні матеріали для усіх, хто хоче заглибитися у методологію.
Матеріали
1
Гід дизайн-мисленням. Про те, що таке Design Thinking і як цей метод змінює світ.
2
У сюжеті для IDEALIST.media Анастасія розповідає, що таке дизайн мислення, які існують його види та методології.
3
Протягом останніх років людство шукало інструменти для виходу з кризових ситуацій. Одним із таких став комплекс Human Systems Dynamics (HSD).

Що таке динаміка людських систем та як вона може допомогти і вам пройти через скрутні моменти — у матеріалі Happy Monday «Гнуся, та не прогинаюсь: як адаптуватися до хаосу завдяки комплексу HSD».
4
Практичні кейси застосування дизайн-мислення у бізнесі.
4
Бонус для учасників воркшопу — промокод на безкоштовне проходження курсу Coping with Workplace Fears.
Книги
1
Дизайн-мислення для життя. Білл Барнет, Дейв Еванс

Гарна книга з вправами, і якщо їх практикувати для вирішення проблем у житті, можна буде з легкістю зрозуміти, як їх застосовувати на роботі.
2
Дари недосконалості. Брене Браун

Створення нових ідей, проведення якісних досліджень, тестування ідей та помилки можуть викликати складні емоції. Як налаштуватися на роботу та самоорганізуватися? У цій книзі можна прочитати, а також знайти вправи для особистого та командного пропрацювання.
3
Опанувати складність. Дон Норман.

У житті є багато складних питань, задачі, котрі складаються з великої кількості елементів. Ця книга про те, як не ускладнювати, де все просто та бачити більше за простими речами.
Гараж
Сподобалась стаття?