Гараж

Лідерство у Projector:
гайд по курсах

Кількість освітніх можливостей для тімлідів у Projector збільшується, а з ними і число запитань від охочих навчатись. Пояснюємо детально, про що наші курси Strategic Leadership, Team Management, Design Team Management, та кому підходить кожен із них.
дівчата на фоні річки

Strategic Leadership

Як цей курс допоможе мені та моїй команді?

Завдяки різноманітним методикам на курсі Strategic Leadership ви зможете:

— проаналізувати власні стратегії та відносини у команді;
— дізнатися, як покращити зв'язок та залученість у колективі;
— навчитися усувати та запобігати кризам;
— будувати безболісну комунікацію.
А чого не буде на курсі?

Співпраці із замовником. Після першого місяця з підтримкою Наталії Тачинської, кураторки з понад 10-річним досвідом роботи арт- та креативною директоркою, ви презентуєте курсову роботу, а наприкінці курсу — дипломний проєкт. Обидва реалізуєте на основі власних пошуків та лідерської роботи з командою.
Що потрібно для вступу?
1
Запит до саморозвитку як лідера — багато завдань на курсі стосуються психологічних аспектів. Протягом курсу ви будете постійно аналізувати та рефлексувати, щоб зрештою відповісти на запитання «Яким лідером я хочу бути та як цього аутентично досягти?».
2
Дотичність до творчих процесів — якщо ви або ваша команда залучені до створення нового продукту, цей курс допоможе розібратися зі стосунками, які паралельно вибудовуєте між собою. Тімліди команди маркетологів, редакції медіа або девелоперів ІТ-компанії зможуть отримати однаково корисні знання та досвід.
3
Бажано — наявність команди. Незалежно від того, як давно ви є лідером, усі завдання з курсу будете виконувати у реальному житті. Утім якщо наразі ви на етапі професійних змін, закриваєте старий проєкт чи бізнес, курс допоможе вам проаналізувати минулий досвід та себе в ньому як лідера.
стрічка «курс-дефібрилятор для команд»
Що прочитати до старту?

Раніше кураторка курсу Наталія Тачинська ділилася у нашому блозі порадами, як будувати психологічну безпеку в команді. А ще — цілою добіркою улюблених ресурсів про лідерстві. Ці теми вона також обговорює зі студентами на курсі.

Також ви можете дізнатися більше інсайтів від самих випускників. Наприклад, шестеро студентів першого набору розповіли, чому навчання стало дефібрилятором для їхніх команд. А випускники другої групи поділилися досвідом участі у воркшопі з асертивності — однієї з основ здорових стосунків у команді.

Team Management

Як цей курс допоможе мені та моїй команді?

На курсі Team Management ви комплексно проаналізуєте свою команду та дізнаєтеся, як покращити її роботу за допомогою інструментів та методик: від планування як щоденних, так і глобальних процесів, до пошуку нових учасників та їхнього онбордингу.
Що треба для вступу?
1
Запит до розвитку своєї команди — у програму цього курсу входять теми, що стосуються не лише розвитку стосунків, а й покращення робочих процесів (методики планування, цілі та метрики успішності, пошук та онбординг нових учасників).
2
Наявність команди під час курсу — теоретичні матеріали для розвитку хард-скілів лідера вам потрібно буде реалізовувати на практиці вже у процесі навчання. Щоб проаналізувати зміни та відібрати найкращі підходи для себе і своїх колег.
3
Достатньо часу для проєкту із замовником — окрім роботи зі своїми командами, студенти виконають проєкт для компанії-партнера курсу. Наприклад, замовником на першому наборі стало рекламне агентство Mozgi Ideas.
Що прочитати до старту?

Про спільну роботу наших студентів над проєктом для Mozgi Ideas ми скоро розповімо у блозі. А в наших соцмережах ви можете прочитати корисні поради від кураторок Інни Макотерської та Юлії Захарченко — керівниць і партнерок консалтингового бюро I+J. Наприклад, про формальні й неформальні ролі у командах.
стрічка «керівник не означає лідер»

Design Team Management

Як цей курс допоможе мені та моїй команді?

Під час навчання на Design Team Management ви дізнаєтеся, як краще наймати людей, керувати ними, розвивати, мотивувати та навіть звільняти. Навчитеся працювати з цілою командою та з кожним дизайнером окремо. У результаті побачите сповна, як вибудувати чітку дизайн-стратегію зі своїми колегами.
А чого не буде на курсі?

Співпраці з замовником. Щоб пройти всі етапи розвитку команди, про які йдеться на курсі, потрібно або бути повноцінним її учасником, або ж на тривалий час зануритись у процеси та контекст. Натомість цей курс саме про аналіз та розвиток власної команди.
Що потрібно для вступу?
1
Дотичність до сфери дизайну. Куратор Іван Роговченко є Chief Design Officer у Techiia holding та колишнім CDO у WePlay Holding. Зі студентами він ділиться методами, інструментами й підходами, які потрібні для ефективної роботи дизайн-відділу в компанії. При цьому, студентами можуть стати і теперішні дизайнери, і лідери дизайн-команд з досвідом управління.
2
Перебування в команді. Навіть якщо під час курсу ви не маєте команди, якою керуєте, важливо бути принаймні її учасником. Серед студентів Івана були й такі спеціалісти, які готувалися до підвищення на посаду лідера, або ж були мотивовані допомогти лідеру покращити команду, адже спостерігають за її розвитком.
Що прочитати до старту?

Раніше у нашому блозі ми поділилися типовими помилками менеджерів, які набирають дизайн-команду. Куратор розібрав 5 поширених кейсів, з котрими йому самому довелося давати раду.

Крім того, радимо прочитати цикл статей Івана про трансформацію дизайнера в менеджера для Telegraf.design:

Епізод 0: коли дизайнеру варто ставати менеджером, а коли краще переосмислити свій шлях;
Епізод 1: сім рекомендацій, як перестати все робити самому;
Епізод 2: 4 дії для створення сильної дизайн-команди.
руки зі стрічкою на фоні води
Якщо у вас залишилися запитання чи уточнення, наші менеджери завжди готові допомогти та проконсультувати. Сконтактувати з нами можна за телефоном +380 97 015-92-72 або ж надіслати лист на пошту – hello@prjctr.com.ua.
Текст: Тоня Чундак
Фото: Наталія Азаркіна
Гараж
Сподобалась стаття?