новини
BlaBlaCar придбав стартап випускника Projector
Найбільша у світі платформа для спільних поїздок BlaBlaCar придбала стартап українців Octobus. Останні займаються автоматизацією автобусних пасажирських перевезень, а її співзасновник Антон Котенко — випускник першого набору курсу B2B Sales.
За словами представників BlaBlaCar, купівля стартапу дозволить розвинути систему автобусних перевізників, пришвидшити цифровізацію ринку в Україні та масштабуватися в країнах, де наявний сервіс. Самі користувачі відтепер зможуть обирати тип поїздки: з попутниками на особистих авто або ж на автобусі.

Завдяки співпраці Octobus і BlaBlaCar автобусні перевізники матимуть функціонал, щоб стати конкурентоспроможними і пришвидшити темпи розвитку на ринку. Серед них — власні сайт і додаток для онлайн-продажів, колцентр для телефонних продажів та додаток для водіїв і персоналу.

Придбання стартапу BlaBlaCar вважає важливим для загальної стратегії розвитку. Наразі сервіс представлений у 22 країнах, а кількість його користувачів сягає 85 мільйонів.
Перш за все, ми раді, що європейський єдиноріг придбає українську компанію — це ще один доказ того, що в Україні можна створювати продукти світового рівня. Разом із BlaBlaCar ми сподіваємось наблизити майбутнє сфери мобільності й в Україні. Унікальний досвід, який я здобув на курсі Юри Романюхи, стовідсотково допоміг нам пришвидшити темп розвитку на закордонних ринках.

директор з маркетингу та відповідальний за продажі в Octobus
Octobus — це зразковий кейс, як сильна команда за два роки знайшла спосіб масштабувати бізнес віддалено. В Антона і його команди є чого навчитися і вже є результати, якими можна ділитися з іншими. Зокрема, новий спільний етап із BlaBlaCar.

куратор B2B Sales
Текст: Тоня Чундак
Фото: Наталія Азаркіна
Новини
Сподобалась НОвина?